צהוב עולה או איך מכניסים קצת צבע לחיים

האם אי פעם הסתכלתם על בתים עם ארכיטקטורה שלא נראתה לכם קודם לכן ולאחר תכנון ועיצוב גילתם שהם מעוצבים בסגנון אוונגרדי מבריק, מחוץ לקופסא ועם המון מחשבה ותהיתם – אם רק הבית שלי יכול להיראות כך! אני עושה את זה כל הזמן. 

למרות שאולי לא תמיד יש את התשתית הייחודית הטובה מלכתחילה (ובואו נהיה כנים - לרובנו אין את התקציב עבור זה), אתם עדיין יכולים לגרום לבית להרגיש קצת יותר כיפי ו- funky ממה שהוא היה לפני ולא תמיד בתקציב גבוה במיוחד. הנה כמה טיפים וטריקים על איך להוסיף קצת צבע, כיף ואוונגרד לתוך הבית שלכם.

ערבוב צבעים חמים ורכים עם ניטרליים לסלון שלכם, יכול להפוך אותו להרבה יותר מזמין. אני גם אוהבת את הרעיון של פיזור צמחים, לערבב טקסטילים שונים יחד כדי ליצור כיף. החלל יראה מלוכד ומקסים עם תערובת מושלמת של שטח לבן וגוונים רכים מה שיצור חלל אלגנטי אך חמים.

כתם של צבע אמנותי זה נחמד בעיניים וכדאי לשים אותו בנקודה הכי מעוצבת שבה השקענו את מירב התקציב שלנו ושאליה נרצה להוליך את המבט של כל מי שנכנס.נסו להחיל טפט המושך את העין או ציור קיר על קיר אחד בלבד על פי בחירתכם. שילוב של גוף תאורה ייחודי בחלל המרכזי של הבית יהפוך את אזור המגורים לבלתי נשכח. 
חלל מינימליסטי ונקי יכול להפוך להיות חמים וביתי באמצעות הוספת צמחיה ופירוק של "סטים". הספות שלכם יכולות להיות ניטרליות בצבעוניות שלהן ואילו הכורסאות, שהן בדר"כ פריט ריהוט זול יותר באופן יחסי, בהן אפשר להתפרע ולהוסיף צבע.
הרעיון הוא לקחת גוון בולט ושונה משאר הבית, שאליו אתם מתחברים וליצור רמזים קטנים של צבע וכיף בכל מני מקומות נוספים והעיקר הוא לדעת לא להגזים ושזה יישאר בגדר רמיזות.
 
הוספת כריות צבעוניות שמתכתבות עם השטיח או הווילון, זאת תמיד דרך טובה ולא יקרה ליצור מרחב חיים אינטראקטיבי יותר ובוהמי. תמיד תוכלו לקנות בדים ולרפד כריות קיימות ובכך ליצור משהו אישי וגם שיכול להתחלף אם אתם אנשים שאוהבים שינויים.
 

אופציה נוספת לתת ייחודיות לבית שלכם, היא ע"י שינויים בטקסטורות גם אם סקלת הצבעים נשארת מונוכרומטית והוספת נגיעות של עץ תמיד תוסיף לחמימות.


נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA